Aradığınız şarkıyı bulamadıysanız topluluğumuza SORUN! Yada çok beğendiğiniz şarkıları ÖNERİN!
Müzik Dinle Şarkı Sözleri İle

Şarkı Sözleri Bulmanın Kolay Yolu

Şarkı sözleri çoğu zaman hepimizin merakı. Hoşumuza giden şarkılar bir süre dinlediğimizde sözlerini yavaş yavaş ezberlemeye başlarız. Ama bazı şarkılar vardır kafiyeler arasındaki benzer kelimeler bizi şaşırtır ve aslında ne dediğini anlamak için bir kaynağa başvururuz.

Bu konuda oldukça fazla kaynak var aslında. Bunlardan en büyüğü de arama motoru devi Google. Google'da bir şarkıyı söyleyen sanatçı ve adını yazıp aradığınızda size sözleri gösteriyor fakat az sayıda şarkı için sonuç vermekte.

Belki de böyle yapması bir pazarlama politikası. Sonuçta tüm şarkı sözleri Google tarafından sunulsa sadece şarkı sözleri için açılmış siteler büyük bir boşluğa düşerdi.

Şarkı Sözleri Bizim Sitemizde de Var

Evet. Şarkı sözleri bizim sitemizde de var ama biz öncelikli olarak tanıtım açısından sanatçılar ve albümleri hakkında bilgiler sunmayı amaçlıyoruz. Farkı türlerde müzikleri kategorize edip detaylı bilgi sunmaya çalışıyoruz.

Müzik dinle özelliği de mevcut. Ama telif haklarına duyduğumuz saygıdan ötürü Youtube.com tarafından izin verildiği ölçüde.

Müzik Dinleriken Şarkı Sözü de Yanında

Elimizden geldiğince müzik dinlerken merakınızı gidermek adına şarkı sözü de eklemeye devam ediyoruz. Ama oldukça bereketli bir süreç içerisindeyiz. Ortalama günlük en az 10 albümün piyasaya çıktığı günümüzde bu hıza yetişmekte zorlanıyoruz.

Ama olsun. Biz yaptığımız işi seviyoruz. Hız kesmeden devam edeceğiz. Çünkü hayatın tam ortasında müzik. Bizi güldürür, ağlatır. Bazen neşemize neşe katar bazen hüzünlendirir. Dert ortağımızdır. Saklı anılarımızdır. 

Her insan bir hikayenin kahramanıdır. Her kahraman yazdığı hikayesine jenerikler belirlemiştir. Bazen hiç beğenmediğiniz bir şarkı hikayenizi sizle paylaşanlarla öyle değerler kazanır ki. Hikayenizin jeneriği bile olabilir. O yüzden bir şarkının güzelliği sadece bestesine, güftesine bağlı değildir. Bir çok şarkıyı anlamlı kılan şartlar az önce de dediğim gibi hayatın tam içindedir.

Dinlerken zevk aldığınız şarkılar, huzur veren şarkılar, duygusal şarkılar artık zevkinizi nasıl ifade ederseniz zevkinize uygun türde şarkı söyleyen şarkıcılar için sitemizde küçük bir tur atmanız yeterli. 

Küçük bir ipucu verelim. Müzik dinleme kısmına geçtiğinizde onlar çalarken siz gezmeye devam edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, saygılar sunarız. 

Yukarı Çık