Exxen Acun’un Yeni Projesi Nedir?

Exxen Acun’un yeni projesi nedir siz de merak ediyor musunuz?

Gizemli bir şekilde ufak ufak reklamları dönmeye başlayan ve Acun ILICALI’nın hayallerimi gerçekleştirebileceğim platform diyerek anlattığı yeni nesil dizi, film, belgesel portalı olarak nitelendirebileceğimiz projesi exxen.com üzerinden 1 Ocak itibariyle yayına başlayacakmış.

Oldukça iddialı olarak piyasaya gireceğini düşündüğümüz platformun şimdiden yakın takipçisiyiz.

Gelişmeleri instagram, youtube ve twitter kanalından takipteyiz.

Daha önce Exxen isminin Ali TARAN tarafından üretildiğini dile getiren ILICALI platforma özgün projelerinin olduğunu ve bir birinden başarılı isimlerle çalışacağının sinyalini verdi.

Exxen Nedir? Ne Demek?

Exxen nedir diyecek olursanız kelime anlamı ne demek şimdilik bizde bilmiyoruz ama eksen kelimesinden türetildiği düşüncesindeyiz.

Eksen, bir cismi iki eşit parçaya bölen çizgi anlamına geldiği gibi aynı zamanda herhangi bir görüş çizgisinde devam etmek olarak da kullanılmakta.

Bu exxen ise dijital içerik platformu. Netflix benzeri bir platform olacağını düşünüyoruz ama interaktif bir tarafının da olacağını düşünüyoruz.

Aynı zamanda sadece bu platforma özgü içeriklerinde şimdiden üretilmeye başlandığı haberleri geliyor. Diziler, belgeseller…

Sitesi işte tam burada: EXXEN.com

+ +