Eğitici Çizgi Film İzlenecek 6 Tv Kanalı

2) Minika Go Kanalı

2011 yılı Nisan hayatında yayın hayatına başlayan Minika Go çizgi film kanalı 7-14 yaş arası içerikleriyle popüler çizgi film kanalları arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Tamamı uzman pedagoglar ile birlikte seçilen çizgi filmler çocukların en büyük eğlencesi haline gelmiştir. Bu zengin ve kaliteli içerikleri ebeveynler çocuklarına gönül rahat rahatlığıyla izlettirebilirler. Her türlü uydu yayını ve kablolu kanallardan ulaşabilecek Minika Go birçok yayını kolaylıkla izleyebileceğiniz Canlı TV üzerinden de ulaşmak da mümkündür.

Çocukların renkli ve özel dünyasına hitap eden Minika Go her gün yayınladığı çizgi filmleri ile farklı yaş gruplarının gözdesi olmuştur. Ayrıca kendi internet sitelerinde yer alan çizgi film izle kategorisinde istenilen çizgi filmlere anında ulaşılabilmektedir. Minika Go çizgi film karakterleri ile hazırlanan oyunlar da çocuklar arasında oldukça popüler olmuştur. Bu oyunlara kanalın web sitesinden ulaşmak mümkündür. Minika Go yıllar içerisinde gerek çizgi film kalitesi gerek yayın anlayışı ile gelişmiş ve değişmiştir. Minika Go çizgi filmlerin çocukların psikolojik sağlığına ve beyinsel gelişimine özen gösterilerek hazırlanmaktadır.

Minika Go kanalında yer alan her türlü içeriğe Minika Go’nun sosyal medya hesaplarından da ulaşılabilmektedir. Popüler video paylaşım kanalı Youtube platformunda da Minika Go’da yayınlanan çizgi filmler ve daha fazlası bulunmaktadır.

Minika Go Kanalı

Minika Go Kanalında En Çok İzlenen Programlar

Minika Go çocukların vakitlerini eğlenerek ve öğrenerek geçirmelerini sağlayan kaliteli programlarla doludur. Bu programların en başında Thunderbirds Are GO ve Transformers Serileri gelmektedir. Özellikle bu çizgi filmlerde yer alan karakterleri erkek çocukları başta olmak üzere adeta kendisiyle bütünleştirmektedir. Bu çizgi filmlerden sonra en çok seyredilen 2 çizgi film sırasıyla Sherlock Yack ve İstanbul Muhafızlarıdır. Sherlock Yack’de olayların üstü mizahi bir dille aralanırken İstanbul Muhafızları’nda İstanbul’da bulunan tarihi değerlere karşı olası tehlikeler önlenmektedir.

Minika Go çizgi filmleri elbette ki saymakla bitmez. Denizaltı Kaşifleri, Peter Pan, Bilim Köşesi de diğer sevilen programlar arasında yer almaktadır. Tarihimizin eski dönemlerini anlatan ve tarihimizi çocuklara sevdiren Alpman çizgi filmini de unutmamak gerekir.

+ +